Tylko Profesjonalnie

O NAS

Nasza Agencja działa od niedawna, jednak tworzy ją zespół zgranych grafików i pracowników technicznych z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego pomagamy dobrać dla każdego naszego Klienta odpowiednie dla niego formy reklamy tak, by mógł trafić do grup docelowych i zyskać przewagę na rynku. Do każdego Klietna podchodzimy indywidualnie, rozpoznajemy jego oczekiwania, analizujemy potrzebę marki oraz podsuwamy nasze sugestie. Tworzymy grupę realizującą zadanie, która od fazy projektu, poprzez zamawiane materiały i etap montażu konsultuje działania ze Zleceniodawcą, którego opinia i zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
„STREFA REKLAMY” oferujemy Państwu projektowanie graficzne folderów reklamowych, wizytówek, ulotek i innych materiałów marketingowych oraz ich wyduk. Sporządzimy logowanie na odzieży jak i innych gadżetach. Przygotowujemy również realizacje typu outdoor - billboardy, banery, tablice, kasetony i inne typy reklam zewnętrznych.
„STREFA OKLEJANIA” zapewni Państwu dobrze przygotowany, przyciągający wzrok projekt oklejenia samochodu jak i profesjonalną realizację oklejenia. Zapraszamy do oglądnięcia naszych dotychczasowych realizacji.